![]() |
|
Pierwszy strój kąpielowy - co na start? - Wersja do druku +- Forum Biznesowe (http://www.forumbiznesowe.eu) +-- Dział: Kategorie (http://www.forumbiznesowe.eu/f-kategorie) +--- Dział: Sport (http://www.forumbiznesowe.eu/f-sport) +--- Wątek: Pierwszy strój kąpielowy - co na start? (/t-pierwszy-stroj-kapielowy-co-na-start) |
Pierwszy strój kąpielowy - co na start? - Vaysuc - 04-14-2025 Cześć! Moja córka ma 5 lat i właśnie rozpoczyna naukę pływania. W związku z tym szukam dla niej pierwszego stroju kąpielowego – macie coś sprawdzonego, co łatwo się zakłada i nie zsuwa się w wodzie? Z góry dziękuję za ewentualne propozycje płynące z Waszej strony! RE: Pierwszy strój kąpielowy - co na start? - Reno - 04-14-2025 Ze swojej strony z czystym sumieniem mogę polecić jednoczęściowy z Arena Star Shaped – córka była zachwycona wzorem, a ja tym, że nic się nie przesuwało i łatwo się go wkłada. RE: Pierwszy strój kąpielowy - co na start? - Tansind - 04-14-2025 Dla początkujących warto też dodać rękawki i deskę – też mają fajny wybór w „Strefie Pływania”. Po szczegóły zapraszam, jakby co, pod ten adres internetowy: https://strefaplywania.pl/28-junior |