![]() |
|
Żarówki problem - Wersja do druku +- Forum Biznesowe (http://www.forumbiznesowe.eu) +-- Dział: Kategorie (http://www.forumbiznesowe.eu/f-kategorie) +--- Dział: Motoryzacja (http://www.forumbiznesowe.eu/f-motoryzacja) +--- Wątek: Żarówki problem (/t-zarowki-problem) |
Żarówki problem - Tansind - 02-03-2022 Witam! Mam w moim Fordzie Puma problem z wymianą żarówek. Potraficie wymieniać u siebie? Moja ręka jest za duża i trudno mi zamontować tam żarówkę – czy ktoś z Was zmagał się z podobnym problem? Jeszcze mam wątpliwość czy dobrze zrobiłem, że kupiłem night breakery, miał ktoś do czynienia z tym rodzajem żarówek? Niemało wydałem, liczę że komfort jazdy mi się znacznie poprawi. RE: Żarówki problem - Reno - 02-03-2022 (02-03-2022, 08:02 PM)Tansind napisał(a): Witam! Mam w moim Fordzie Puma problem z wymianą żarówek. Potraficie wymieniać u siebie? Moja ręka jest za duża i trudno mi zamontować tam żarówkę – czy ktoś z Was zmagał się z podobnym problem? A więc: 1) Odkręć osłonę chłodnicy 2) Odkręć lampę – winna się ona poluzować w taki sposób, żeby można było ją bez kłopotu wyciągnąć 3) Poluzuj zaciski z tyłu, otworzy Ci się zabudowa 4) Odłącz wszystko, wymień żarówkę. RE: Żarówki problem - Corshyd - 02-03-2022 (02-03-2022, 08:02 PM)Tansind napisał(a): Jeszcze mam wątpliwość czy dobrze zrobiłem, że kupiłem night breakery, miał ktoś do czynienia z tym rodzajem żarówek? Niemało wydałem, liczę że komfort jazdy mi się znacznie poprawi. Tak, to jak najbardziej dobry wybór. |