![]() |
|
Zgłoszenie się do psychoterapeuty - Wersja do druku +- Forum Biznesowe (http://www.forumbiznesowe.eu) +-- Dział: Kategorie (http://www.forumbiznesowe.eu/f-kategorie) +--- Dział: Uroda i zdrowie (http://www.forumbiznesowe.eu/f-uroda-i-zdrowie) +--- Wątek: Zgłoszenie się do psychoterapeuty (/t-zgloszenie-sie-do-psychoterapeuty) |
Zgłoszenie się do psychoterapeuty - Vaysuc - 03-12-2023 Witajcie! Jakie sygnały świadczą o tym, że najwyższy czas zgłosić się do psychoterapeuty? RE: Zgłoszenie się do psychoterapeuty - Corshyd - 03-12-2023 Do psychoterapeuty trzeba się zgłosić m.in. wtedy, kiedy: - ma się przewlekłe problemy na gruncie zawodowym bądź prywatnym, z którymi nie można sobie poradzić we własnym zakresie, mimo podejmowania różnych prób w tym celu, - nie odczuwa się satysfakcji z życia, - chce się cos zmienić w życiu, ale nie ma się pomysłu od czego zacząć, - ma się przekonanie, że nikt nas nie rozumie ani nie wspiera, - obserwuje się symptomy charakterystyczne dla wypalenia zawodowego, - cierpi się na długotrwały stres, negatywnie wpływający na relację z bliskimi czy współpracownikami. Po więcej informacji zapraszam na stronę https://strefakomfortu-katowice.com/psychoterapeuta-katowice-oto-sytuacje-w-ktorych-warto-skorzystac-z-takiej-formy-wsparcia/ |