Forum Biznesowe
Zgłoszenie się do psychoterapeuty - Wersja do druku

+- Forum Biznesowe (http://www.forumbiznesowe.eu)
+-- Dział: Kategorie (http://www.forumbiznesowe.eu/f-kategorie)
+--- Dział: Uroda i zdrowie (http://www.forumbiznesowe.eu/f-uroda-i-zdrowie)
+--- Wątek: Zgłoszenie się do psychoterapeuty (/t-zgloszenie-sie-do-psychoterapeuty)



Zgłoszenie się do psychoterapeuty - Vaysuc - 03-12-2023

Witajcie! Jakie sygnały świadczą o tym, że najwyższy czas zgłosić się do psychoterapeuty?


RE: Zgłoszenie się do psychoterapeuty - Corshyd - 03-12-2023

Do psychoterapeuty trzeba się zgłosić m.in. wtedy, kiedy:
- ma się przewlekłe problemy na gruncie zawodowym bądź prywatnym, z którymi nie można sobie poradzić we własnym zakresie, mimo podejmowania różnych prób w tym celu,
- nie odczuwa się satysfakcji z życia,
- chce się cos zmienić w życiu, ale nie ma się pomysłu od czego zacząć,
- ma się przekonanie, że nikt nas nie rozumie ani nie wspiera,
- obserwuje się symptomy charakterystyczne dla wypalenia zawodowego,
- cierpi się na długotrwały stres, negatywnie wpływający na relację z bliskimi czy współpracownikami.
Po więcej informacji zapraszam na stronę https://strefakomfortu-katowice.com/psychoterapeuta-katowice-oto-sytuacje-w-ktorych-warto-skorzystac-z-takiej-formy-wsparcia/