03-12-2023, 11:34 AM
Witajcie! Jakie sygnały świadczą o tym, że najwyższy czas zgłosić się do psychoterapeuty?
|
Zgłoszenie się do psychoterapeuty
|
|
03-12-2023, 11:34 AM
Witajcie! Jakie sygnały świadczą o tym, że najwyższy czas zgłosić się do psychoterapeuty?
03-12-2023, 11:35 AM
Do psychoterapeuty trzeba się zgłosić m.in. wtedy, kiedy:
- ma się przewlekłe problemy na gruncie zawodowym bądź prywatnym, z którymi nie można sobie poradzić we własnym zakresie, mimo podejmowania różnych prób w tym celu, - nie odczuwa się satysfakcji z życia, - chce się cos zmienić w życiu, ale nie ma się pomysłu od czego zacząć, - ma się przekonanie, że nikt nas nie rozumie ani nie wspiera, - obserwuje się symptomy charakterystyczne dla wypalenia zawodowego, - cierpi się na długotrwały stres, negatywnie wpływający na relację z bliskimi czy współpracownikami. Po więcej informacji zapraszam na stronę https://strefakomfortu-katowice.com/psyc...-wsparcia/ |
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|