Witaj gościu!  / Rejestracja
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zgłoszenie się do psychoterapeuty
#1
Witajcie! Jakie sygnały świadczą o tym, że najwyższy czas zgłosić się do psychoterapeuty?
Odpowiedz
#2
Do psychoterapeuty trzeba się zgłosić m.in. wtedy, kiedy:
- ma się przewlekłe problemy na gruncie zawodowym bądź prywatnym, z którymi nie można sobie poradzić we własnym zakresie, mimo podejmowania różnych prób w tym celu,
- nie odczuwa się satysfakcji z życia,
- chce się cos zmienić w życiu, ale nie ma się pomysłu od czego zacząć,
- ma się przekonanie, że nikt nas nie rozumie ani nie wspiera,
- obserwuje się symptomy charakterystyczne dla wypalenia zawodowego,
- cierpi się na długotrwały stres, negatywnie wpływający na relację z bliskimi czy współpracownikami.
Po więcej informacji zapraszam na stronę https://strefakomfortu-katowice.com/psyc...-wsparcia/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości